تخت بستری بیمارستان


تخت بیمارستان یا تخت بیمارستان است تخت ویژه برای بیماران بستری در بیمارستان و یا دیگران در نیاز به برخی از مراقبت های بهداشتی طراحی شده است. این تختخواب ها هم برای راحتی و رفاه بیمار و هم برای راحتی کارکنان مراقبت های بهداشتی از ویژگی های ویژه ای برخوردار هستند. ویژگی های مشترک شامل ارتفاع قابل تنظیم برای کل تختخواب ، سر و پا ، ریل های جانبی قابل تنظیم و دکمه های الکترونیکی برای کارکرد تختخواب و سایر وسایل الکترونیکی مجاور است.

از تختخواب های بیمارستانی و سایر انواع تختخواب مانند تختخواب مراقبتهای پرستاری نه تنها در بیمارستان ها بلکه در سایر مراکز درمانی و مراکز درمانی مانند خانه های سالمندان ، آسایشگاه های مساعدت ، کلینیک های سرپایی و مراقبت های خانگی نیز استفاده می شود .

در حالی که اصطلاح تخت بیمارستانی می تواند به تختخواب واقعی اشاره داشته باشد ، از اصطلاح تختخواب نیز برای توصیف میزان فضای یک مرکز درمانی استفاده می شود ، زیرا ظرفیت تعداد بیماران در این مرکز در دسترس سنجیده می شود. 

تاریخچه 

تختخواب هایی با ریل های جانبی قابل تنظیم برای اولین بار بین سالهای 1815 و 1825 در بریتانیا ظاهر شد .

در سال 1874 ، شرکت تشک اندرو وود و سون ، سینسیناتی ، اوهایو ، اختراعی را برای انواع قاب تشک با یک سر لولایی که می توانست از آن بلند شود ، به ثبت رساندند ، سلف تختخواب بیمارستان مدرن. 

تختخواب بیمارستانی قابل تنظیم با 3 بخش ، توسط ویلیس دیو گچ ، رئیس گروه جراحی دانشکده پزشکی دانشگاه ایندیانا ، در اوایل قرن بیستم اختراع شد. به این نوع تختخواب ها گاه به عنوان Gatch Bed گفته می شود . 

تخت مدرن بیمارستان دکمه در سال 1945 اختراع شد، و آن را در اصل شامل ساخته شده است در توالت به امید از بین بردن ظروف . برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
3 ماه قبل
طب کاران تولید کننده انواع تجهیزات پزشکی تخت پزشکی هتلینگ بیمارستانی تخت های جراحی اتاق عمل جراحی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : تخت معاینه ،تخت جراحی پوست، تخت جراحی،صندلی اتاق عمل، یونیت گوش و حلق و بینی، تخت بستری، یونیت دندان پزشکی، تخت دامپزشکی، تخت کاشت مو، تخت لیزر، تخت زنان و زایمان، تخت آزمایشگاهی،صندلی لیزر، تخت پوست ، تخت مو و زیبایی، تخت چشم پزشکی، تخت ژنیکولوژی ، صندلی کاشت مو، تخت اتاق عمل، تخت لاپاراسکوپی، تخت اورولوژی، صندلی چشم پزشکی، تخت یورودینامیک، تخت فیزیوتراپی ، شیمی درمانی، تخت خون گیری،تخت بیمارستانی،صندلی لیپوساکشن، صندلی پوست ، تابوره برقی، تخت جراحی چشم پزشکی،تخت لیپوساکشن ، صندلی مو و زیبایی، تخت دندانپزشکی ، تخت فیزیوتراپی، تخت جراحی دامپزشکی
  • نوع مالکیت: تعاونی
  • تلفن: 021-55435632، 021-55437640، 021-55435630، 021-55465631، 021-55435141، 021-56417500، 021-56417600
محصولات
بروز رسانی 3 هفته قبل